We gebruiken cookies om er zeker van te zijn dat je onze website zo goed mogelijk beleeft. Als je deze website blijft gebruiken gaan we ervan uit dat je dat goed vindt.
Sluit dit bericht

Authentieke mediterrane villa met gastenverblijf te koop vlak bij het strand in San Pedro Playa, Marbella

  • ReferenceRef.215215
  • LocationSan Pedro - Guadalmina
  • HouseHuis
  • Bedrooms5
  • Bathrooms5
  • PlotPerceel 1190 m2
  • BuildBebouwd 240 m2
  • Terrace -
  • Prijs
    2.199.000
  • Details Meer details
Afstanden
Geschatte afstand tot (in km)
Strand: 1
Golf: 4
Winkels: 0,5
Luchthaven: 65
Openb.vervoer: 0,3
School: 1
Pending
Locatie
Dichtbij het strandDichtbij het strand
Staat
UitstekendUitstekend
Uitzicht
TuinTuin
Perceel
Tuin
PrivéPrivé
Tuin
OmheindOmheind
Tuin
VolgroeidVolgroeid
Tuin
TuinverlichtingTuinverlichting
Zwembad
PrivéPrivé
Gebouw
Terrassen
OverdektOverdekt
Terrassen
OpenOpen
Terrassen
PergolaPergola
Woonkamer
Open planOpen plan
Garage
BinnenBinnen
Garage
ParkingParking
Overige Kenmerken
Verwarming
AircondtitioningAircondtitioning
Vloeren woon/slaapkamers
TerracottaTerracotta
Ramen
Dubbel glasDubbel glas
Speciale categorieën
StrandwoningenStrandwoningen
Informeer naar dit object

Karaktervolle villa op een ruim perceel te koop op wandelafstand van de zee in San Pedro Playa, Marbella

Highlights

  • Beachside, op slechts 2 minuten lopen naar het strand.
  • Riant perceel van 1.190m², met een prachtige tuin.
  • Vrijstaande gastenbungalow met eigen en-suite badkamer.
  • Investeringskans met ontzettend veel potentieel op toplocatie.

De locatie

De villa is gelegen in een van de meest gevestigde en gewilde buurten aan de kust van San Pedro de Alcántara, op slechts twee minuten lopen van het strand en de levendige boulevard.
Bekende trekpleisters zoals El Ancla beach club, gezellige restaurants, cafés, winkels en dagelijkse voorzieningen begeven zich in de directe nabijheid.
Bovendien bevindt Puerto Banús zich op ongeveer 7 minuten rijden en bereikt u de internationale luchthaven van Málaga binnen ongeveer 45 minuten.
Dit gebied combineert rust en privacy met een uitstekende bereikbaarheid van internationale scholen, de Boulevard van San Pedro en de charmante omgeving van Guadalmina.

De villa

In cijfers:

Perceel: 1.190m²
Bebouwde oppervlakte: 240m²
Slaapkamers: 5
Badkamers: 5

Algemeen:

Een uitzonderlijk groot en vlak perceel met volledige privacy, zeldzaam zo dicht bij de zee.
Prachtig aangelegde en volwassen mediterrane tuin met palmbomen, uitgestrekte gazons, overdekte terrassen en schaduwrijke hoekjes die een oase van rust creëren.
Het zwembad vormt het centrale hart van de tuin, idyllisch gelegen naast de vrijstaande gastenbungalow.
Rustgevend zicht op de eigen tropische tuin en het privézwembad.

Beschrijving:

Authentieke vrijstaande mediterrane villa in klassieke Spaanse stijl.
De woning bevindt zich in te renoveren staat en vormt een perfecte basis om te transformeren tot een moderne luxe residentie.
Gerealiseerd over een praktische en comfortabele gelijkvloerse indeling met behoud van authentiek karakter.
Gebouwd met traditionele, kwalitatieve bouwmaterialen en klassieke details.
Warm en lichtrijk interieur met een natuurlijke overgang tussen binnen- en buitenruimtes.
Voorzien van houten raamkozijnen met klassieke beschermroosters en grote schuifpui naar het overdekte terras.
Ruime en sfeervolle leefruimte verdeeld in een tv-hoek, een gezellige zithoek en een eetgedeelte.
Klassiek afgewerkte en functionele halfopen/aparte keuken met inbouwapparatuur.
In totaal 5 slaapkamers en 5 badkamers, waarvan 4 slaapkamers zich in het hoofdresidentie bevinden.
Inclusief een apart vrijstaand gastenbungalow aan het zwembad met extra slaapkamer en en-suite badkamer, ideaal voor gasten of als kantoor.
Voorzien van een charmante traditionele geblokte tegelvloer in de leefruimtes en slaapkamers.
Alle woonruimtes bevinden zich comfortabel op de begane grond.
Privé parkeergelegenheid op het eigen afgesloten perceel.
 
Overige kenmerken:
Airconditioning voor verkoeling en verwarming.
Radiatoren/verwarming.
Ingemaakte kasten.
Toon alle tekst
De bijkomende kosten voor de koper bij de aankoop van een woning in Andalusië omvatten: 7% overdrachtsbelasting voor alle wederverkoopwoningen, of 10% BTW en 1,2% zegelrecht voor nieuwbouwwoningen die van een projectontwikkelaar worden gekocht.... Lees verder
Close

Verstuur naar een vriend


Vul hier uw informatie in*


Stuur deze link naar een vriend
Authentieke mediterrane villa met gastenverblijf te koop vlak bij het strand in San Pedro Playa, Marbella

Info van uw vriend*

Close

Stel een prijs voor


Vul hier uw informatie in*


Authentieke mediterrane villa met gastenverblijf te koop vlak bij het strand in San Pedro Playa, Marbella 804344
Authentieke mediterrane villa met gastenverblijf te koop vlak bij het strand in San Pedro Playa, Marbella
Huidige prijs:2.199.000 €

Stel uw prijs voor*

Close

Verwittig mij als...


Vul hier uw informatie in*


Authentieke mediterrane villa met gastenverblijf te koop vlak bij het strand in San Pedro Playa, Marbella 804344
Authentieke mediterrane villa met gastenverblijf te koop vlak bij het strand in San Pedro Playa, Marbella
Huidige prijs:2.199.000 €