

Tuinappartement te koop met open zeezicht in een iconisch strandcomplex op de New Golden Mile tussen San Pedro en Estepona
3
-
127 m2
42 m2
Een exclusief beachfront complex in Marbella. Directe toegang tot de beste stranden, waar zon, zee en ontspanning samenkomen. Alles wat Marbella te bieden heeft ligt binnen handbereik.
De omgeving biedt rust en privacy, terwijl Marbella centrum en het La Cañada shoppingcenter slechts enkele kilometers verderop liggen.
Binnen een straal van 1 km vind je drie golfbanen en een tennisclub, evenals het Los Monteros hotel, La Cabane beach club en diverse strandrestaurants op loopafstand.
Hoofdhospitaal, internationale scholen en supermarkten zijn eveneens binnen enkele kilometers bereikbaar.
Het complex van 60 luxe appartementen in mediterrane bouwstijl.
De appartementen beschikken minstens over 3 slaapkamers en-suite, een gastentoilet, ruime woon- en eetkamer, volledig ingerichte keuken.
Zuidgerichte terrassen, waarvan diegene die het dichtst bij zee liggen genieten van een prachtig of onbelemmerd zeezicht.
Marmeren vloeren met vloerverwarming door de hele woning, airconditioning, elektrische rolluiken, aluminium kozijnen met veiligheidsglas, … .
Voorzieningen:
Bebouwde oppervlakte: 212m² - 260m²
Terrassen: 40 m² - 170 m²
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Gastentoilet
Prijzen: €1,800,000 - €5,675,000
Prijzen en beschikbaarheid zijn onder voorbehoud. Deze kunnen snel wijzigen, neem contact met ons op voor een laatste stand van zaken.
Wij informeren u graag over de actuele beschikbaarheid – Neem vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie en/of om een bezichtiging te plannen.
Vlaamse- Nederlandse makelaar.
Mét kantoor in Marbella.
20 jaar bewezen vakbekwaamheid en ervaring op de locale markt.
Identieke prijzen als bij de promotor, maar inclusief onze onafhankelijke top-service.
Toegang tot ALLE beschikbare woningen op de markt.
Vul hier uw informatie in*
Vul hier uw informatie in*
Vul hier uw informatie in*