We gebruiken cookies om er zeker van te zijn dat je onze website zo goed mogelijk beleeft. Als je deze website blijft gebruiken gaan we ervan uit dat je dat goed vindt.
Sluit dit bericht

Nieuwe moderne appartementen te koop in Benahavis - Marbella met golf en zeezicht. Instapklaar. Laatste unit: Penthouse!

Verlaagd van 720.000 €
  • ReferenceRef.128955
  • LocationBenahavis
  • HouseAppartement
  • Bedrooms3
  • Bathrooms2
  • Plot -
  • BuildBebouwd 194 m2
  • TerraceTerras 139 m2
  • Prijs
    690.000
  • Details Meer details
Afstanden
Geschatte afstand tot (in km)
Strand: 5
Golf: 1
Winkels: 1
Luchthaven: 65
Openb.vervoer: 1
School: 4
Ski resort: 200
Pending
Locatie
GolfbaanGolfbaan
Staat
In aanbouwIn aanbouw
Uitzicht
TuinTuin
ZeeZee
GolfGolf
BergenBergen
UitstekendUitstekend
Oriëntatie
ZuidoostZuidoost
ZuidZuid
ZuidwestZuidwest
Gebouw
Terrassen
OverdektOverdekt
Terrassen
OpenOpen
Terrassen
DakterrasDakterras
Woonkamer
Open planOpen plan
Keuken
Open planOpen plan
Overige kamers
BijkeukenBijkeuken
Overige kamers
BergingBerging
Garage
BinnenBinnen
Overige Kenmerken
Verwarming
Vloerverw.badkamersVloerverw.badkamers
Verwarming
AircondtitioningAircondtitioning
Vloeren woon/slaapkamers
MarmerMarmer
Ramen
Dubbel glasDubbel glas
Ramen
AluminiumAluminium
Ramen
Electrisch bediendElectrisch bediend
Complex / Urbanisatie
Complex
Omheind/HekOmheind/Hek
Voorzieningen
TuinenTuinen
Voorzieningen
Zwembad(en)Zwembad(en)
Speciale categorieën
NieuwbouwNieuwbouw
OpportuniteitenOpportuniteiten
GolfwoningenGolfwoningen
ZeezichtwoningenZeezichtwoningen
Moderne stijlModerne stijl
UitgelichtUitgelicht
Informeer naar dit object

Nieuwe moderne appartementen te koop in Benahavis - Marbella

Update: 04/2021: Laatste appartementen, sleutelklaar.
Update: 09/2021: Laatste unit: Penthouse! - Promotie tot eind september: 720k voor 690k.

**Sorry, vandaag verkocht!**
ALLEEN HERVERKOPEN. INDIEN BESCHIKBAAR.


U heeft reeds een modern drieslaapkamer appartement vanaf slechts 450.000€ (excl. k.k.)

Gelegen op een heuvel, uitkijkend over de golfbaan, bergen en de Middellandse Zee.

Op slechts een minuutje rijden van de dichtstbijzijnde voorzieningen en op zo´n vijf minuten van San Pedro en Puerto Banus.

Omheind privé complex met 2 zwembaden en landschapstuinen geïntegreerd in de prachtige groene omgeving.

Ontworpen onder hedendaagse architectuur

Ruime appartementen en duplex penthouses

3 Slaapkamers, 2 badkamers

Ruime terrassen met panoramisch uitzicht

Moderne en hoogkwalitatieve materialen: créme kleurige marmeren vloeren, volledig ingerichte keuken, spotlichten, electrisch bedienbare rolluiken, doucheschermen, vloerverwarming in de badkamers.

Energie efficiënt (B) en geluid- en klimaatisolatie

Bebouwd: van 128m2 tot 145m2
Terrassen: van 43m2 tot 66m2
Dakterras penthouses: van 70m2 tot 89m2

Update 04/2021: Prijzen van de nog beschikbare appartementen: van 450.000€ tot 750.000€
Penthouses vanaf 655.000€
Een spoedige bezichtiging is geadviseerd.

Update 07/2021: Laatste penthouse!
 
Bij de aankoop van vastgoed in Spanje is het belang van een solide after-sales service moeilijk te overschatten.
Bij Costas & Casas betaalt U geen cent meer dan bij de projectontwikkelaar. U krijgt daarentegen wel onze gevierde after-sales service.

Costas & Casas beschikt over een uitgebreid after-sales dienstenpakket dat ontworpen is om u maximaal profijt te gunnen van uw vastgoed aan de Costa del Sol. Wij staan u kostenloos bij voor de deugdelijke oplevering en helpen zorg dragen voor mogelijke reparaties en verfraaiing, de inrichting naar uw smaak en budget, het vereiste onderhoud, de grondige schoonmaak voor, na en desgewenst ook tijdens uw verblijf of dat van uw huurder, en houden voorts met regelmaat toezicht op uw woning etc.

Zelfs wanneer uw nieuwe woning waarborgen geniet van een gerenommeerde projectontwikkelaar en er een optimaal functionerende VVE (Vereniging Van Eigenaren) bestaat, is uw gemoedsrust – en uw nieuwe bezit – er bij gebaat te kunnen rekenen op de diensten van een professionele makelaar met een omvangrijk after-sales service dienstenpakket.
Toon alle tekst
Close

Verstuur naar een vriend


Vul hier uw informatie in*


Stuur deze link naar een vriend
Nieuwe moderne appartementen te koop in Benahavis - Marbella met golf en zeezicht. Instapklaar. Laatste unit: Penthouse!

Info van uw vriend*

Close

Stel een prijs voor


Vul hier uw informatie in*


Nieuwe moderne appartementen te koop in Benahavis - Marbella met golf en zeezicht. Instapklaar. Laatste unit: Penthouse! 7382
Nieuwe moderne appartementen te koop in Benahavis - Marbella met golf en zeezicht. Instapklaar. Laatste unit: Penthouse!
Huidige prijs:690.000 €

Stel uw prijs voor*

Close

Verwittig mij als...


Vul hier uw informatie in*


Nieuwe moderne appartementen te koop in Benahavis - Marbella met golf en zeezicht. Instapklaar. Laatste unit: Penthouse! 7382
Nieuwe moderne appartementen te koop in Benahavis - Marbella met golf en zeezicht. Instapklaar. Laatste unit: Penthouse!
Huidige prijs:690.000 €